SentiSquare | Kariéra

Kariéra v SentiSquareSquare_

_Přidejte se k našemu týmu a začněte svoji kariéru s námi.

Jsme odhodlaní_

Jsme mladí. Pracujeme pro sebe. Nic nás nezastaví. Snažíme se být stále lepší.

Je tohle to, co hledáš?

Java vývojář Data Engineer

Java
Vývojář_

Pracovní úvazek:

Plný nebo částečný

Místo práce:

Purkyňova 2873/19a, Plzeň

Kontaktujte nás

Co budete dělat

  • Implementace nových featur. Pomůžete nám navrhnout nové funkcionality, a poté je implementovat na všech aplikačních vrstvách: od SQL dotazů až k JavaScriptovým voláním.
  • Opravovat bugy. Budete analyzovat bug reporty, hledat, co zůsobilo problémy a poté je odstraníte.
  • Testování. Budete testovat vŪši práci používáním jUnit testů nebo jiné metody zajišťující nejvyšší kvalitu.
  • Psaní dokumentace. Budete psát dokumentaci v angličtině: včetně Javadoc a běžné dokumentace.

Co od vás očekáváme

  • Java SE. Dobrá znalost Java platformy je pro nás kriticky důležitá. Očekáváme znalost standardních knihoven, IDE prostředí, jUnit, atd.
  • Webové technologie. Měli byste znát standardní technologie pro vytváření webových stránek: HTML, CSS a JavaScript.
  • Java EE. Základní znalost Java EE je výhodou. Jakákoliv znalost Spring, Hibernate, a podobných technologií je vítána.
  • Infrastruktura. Bylo by dobré, kdybyste znali základní operace s nástroji Git a Maven.
  • Databáze a indexovací technologie. Používáme PostgreSQL a Elasticsearch k hledání a ukládání dat.

Proč se k nám přidat

  • Neformální a přátelský tým. Nejsme korporace stovky neznámých tváří. Jsme parta přátel, kteří spolu pracují.
  • Učení se novým věcem a osobní rozvoj. Jsme více než ochotni pomoci vám s rozvojem nových schopností a učení se novým věcem.
  • Týmové akce. Hodně slavíme. Během roku pořádáme několik teambuildingových akcí a vždy zkoušíme něco nového.
  • Zasloužený odpočinek. Budete mít 5 týdnů dovolené za rok. Dáme pozor, abyste nevyhořeli.

Data
Engineer_

  • účastnit se výzkumných projektů pro velké mezinárodní společnosti.
  • Přispívat ve vývoji a implementaci text-processing pipelines (vše v jazyce Java).
  • Přizpůsobovat algoritmy strojového učení a NLP pro nové případy užití.
  • Rychle se učit nové techniky a technologie potřebné pro naše řešení.

  • Dobrou znalost programovacího jazyka Java.
  • Zkušenosti s IDE Eclipse/IntelliJ a Maven.
  • Technické zázemí (statistika/matematika/počítačové vědy).
  • Ochota a odhodlání učit se novým věcem.
  • Velmi aktivní přístup k řešení problémů.
  • Dobrou komunikaci a týmového ducha.
  • Anglický jazyk.

Velké plus

  • Zkušenosti se strojovým učením a NLP.

  • Motivující plat.
  • Zasloužený odpočinek. Budete mít 5 týdnů dovolené za rok.
  • Náš tým je velmi zkušený v NLP a strojovém učení. Jsme více než ochotni pomoci vám s rozvojem nových schopností a učení se novým věcem.
  • Možnost účastnit se projektů pro velké společnosti.
  • Šance soutěžit ve volnočasových aktivitách: ping-pong, šachy, a Counter-Strike turnaje.